Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay ve Heyeti Pozantı’da

Ak Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay; Pozantı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek yapmış olduğu konuşmada “14 Mayıs’ta tarih yazacağız” dedi.

 

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay,  ziyaret ettiği Pozantı İlçe Başkanlığında 3 kademe ile yaptığı toplantıda, açıklanan milletvekili adaylarıyla birlikte omuz omuza vererek 14 Mayıs’ta tarih yazacaklarını söyledi.

 

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Cumali Orçun Sarıgül, İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mehmet Emin Atlı, AK Parti Adana İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı (Adana Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili) Ozan Gülaçtı, SKM Başkan Yardımcısı (İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı) Türker Kaya, SKM Başkan Yardımcısı (Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi) Murat Duman, SKM Başkan Yardımcısı (Seyhan Belediye Meclis Üyesi) Yalçın Limoncu, SKM Başkan Yardımcısı (İl Başkan Yardımcısı Mali ve İdari İşler Başkanı) Mustafa Sercan Delice ve ilçe koordinatörleriyle birlikte Pozantı ilçesini ziyaret etti.

 

Toplantı da kısa bir konuşma yapan Ak Parti Pozantı İlçe Başkanı Necati Şen, Pozantı’ya gelerek ilçe başkanlığını ziyaret eden Ak Parti heyetine hoş geldiniz konuşması yaptı ve parti çalışmaları hakkında İl Başkanı Mehmet Ay’a bilgi verdi

 

Tüm ilçeleri ziyaret ederek seçim süreciyle ilgili çalışmalarını yerinde gözden geçirdiklerini ifade eden Başkan Mehmet Ay, “Tüm hazırlıklarımızı yaptık. Ak Parti teşkilatları olarak, 14 Mayıs zaferi için hazırız” dedi.

 

TEŞKİLATLARIMIZ HAZIR

İlçe programlarının çok verimli geçtiğini belirten Başkan Mehmet Ay, “Sarıçam ilçemizden başlayarak 4 günde 15 ilçemizi ziyaret ettik. SKM yönetimlerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte seçimlere yönelik hazırlık çalışmalarımızı son kez gözden geçirdik. İl ve ilçe ana kademelerimiz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte tüm teşkilatlarımız, her zaman olduğu gibi canlı ve diri. Biz her zaman, yarın seçim olacakmış gibi hazır olan bir partiyiz” şeklinde konuştu.

 

ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Başkan Mehmet Ay, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Açıklanan milletvekili adaylarımızla birlikte Adana’mızı kuzeyinden güneyine, karış karış gezeceğiz. Mahalle mahalle, sokak sokak ziyaretler yaparak, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki hükümetlerimizin yaptığı hizmetlerin yanı sıra Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu anlatacağız. Var gücümüzle çalışarak Adana’mızda tarih yazacağız. Adana’da almış olduğumuz en yüksek oy oranına ulaşacağız. Ve Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı kıymetli hemşerilerimizin de teveccühleriyle daha güçlü şekilde yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz.” Dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*