Ak Parti Vekillerinden Pozantı’ya Teşekkür Ziyareti

Ak Parti Adana Milletvekillerinden Abdullah Doğru ve Faruk Aytek, Pozantı İlçe Başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ilk turda 7. 844 ve ikinci turda 8.095 oy verdikleri için Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru ve Faruk Aytek tarafından teşekkür ziyareti yapıldı.

 

Perşembe günü sabah saat 10.00’da gerçekleştirilen ziyarette milletvekillerini Pozantı İlçe Başkanı Necati Şen, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Vural Güney, Gençlik Kolları Başkanı Burak Ünal ve üç kademenin yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

 

Parti binasında kısa bir konuşma yapan milletvekilleri Abdullah Doğru ve Faruk Aytek, seçim programı boyunca gece gündüz çalışan partilileri ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler. Ak Parti olarak Pozantı’dan güçlü bir şekilde çıktıklarını belirten vekil Abdullah Doğru, özellikle çalışma programlarında kadınların emeğinin çok büyük olduğunu dile getirerek kadın kolları başkanlığına üyelerinin her birine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Ziyareti kısa tutan vekiller İlçe Başkanı Necati Şen ve ekibinin mübarek kurban bayramını kutlayarak teşekkür ziyaretini başka bir ilçe de yapmak için parti binasından ayrıldılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*