ASKER DERESİNDEKİ SPOR ALETLERİ YENİLENDİ

Adana Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı tarafından İstiklal Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Asker Deresi mevkiindeki çocuk oyun parkından sonra spor aletleri de yenileriyle değiştirildi.

 

Yaz aylarının akşamlarında özellikle sessiz ve sakin bir mevkii olmasından dolayı yürüyüş yapan kadınların vazgeçilmez adresi olan asker deresindeki spor aletleri yenilendi.

 

İstiklal Mahallesi Muhtarı Erdal Çakı’nın büyükşehir yetkilileriyle iletişime geçmesi sonrasında ekipler kısa sürede gelerek eskimiş ve kırılmış çocuk oyun parkını yeniledikten sonra spor aletlerini de yenileriyle değiştirdi.

 

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Çocuk oyun parkı ve spor aletlerinin değiştirilmesiyle birlikte mahalle sakinleri adına büyükşehir belediyesi yetkililerine teşekkür eden İstiklal Mahallesi Muhtarı Erdal Çakı, “Mahallemiz İstiklal Mahallesinde bayanlarının yürüyüş yapmış olduğu asker deresi yolu üzerindeki parkımız güzelleştirmeye devam ediyoruz. Çocuk oyun aletlerinden sonra bayanlar için spor aletlerini de yeniledik. Bundan sonraki aşamada zemin çalışması ve kamelyaların konulması ve tel örgüyle çevrelenmesi var. İnşallah yakın zamanda da onları bitireceğiz ve mahallemize şık ve yakışır bir park haline getireceğiz. Bu konu da büyük emek veren muhtarlar dairesi müdürlerimizden Fatih Muhammet Yılmaz müdürümüze ve dolayısıyla büyükşehir belediyemize teşekkürü bir borç biliriz. Kısacası emeği geçen herkese mahallem adına teşekkür ederim.” Dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*