ÇİĞDEM KUAFÖR’DEN BÜYÜK YENİLİK

17 yıldır Pozantı’da hizmet veren Çiğdem Kuaför çalışmalarına büyük bir hız vererek kendini yeniledi.

2002 yılında genç yaşta ticarete atılan Sibel ve Çiğdem Demirdelen kardeşler, geçen 17 yıl içerisinde biriktirdikleri tecrübeyi son teknoloji ürünlerle birleştirerek Güzellik Merkezi açtılar.

Büyük yatırımlar sonucu yeni hizmete giren güzellik merkezinin açılışı bugün saat 17.00’da yapıldı. Açılışı; Belediye Başkanı Sami Baysal, Esnaf Odası Başkanı Yunus Aytekin yaparken açılışa Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Arısoy, CHP İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Orhan Demirdelen, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Musa Ulu ve çok sayıda Pozantılı katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Sami Baysal, sundukları kuaför hizmetinin yanı sıra son sistem teknolojilerle açtıkları güzellik merkezinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılar içerisinde olmalarını dile getirdi.

Esnaf Odası Başkanı Yunus Aytekin ise; esnafların böylesinde güzel çalışmalar ve çabalar neticesinde kendilerini büyütmelerinden oldukça hoşnut olduğunu söyleyerek Sibel ve Çiğdem Demirdelen kardeşlere hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Çiğdem Güzellik Merkezinde;

Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Masaj, Saç Simülasyonu, Cilt Bakımı, Derma Pen, Derma Roller, 3D ve 6D Kirpik, Kirpik Lifting, Kirpik Perması, Tatto ve Likit Dudak Renklendirme gibi hizmetler yer alıyor.

Bizde olarak büyük miktarlar harcayarak son sistem teknojilerle donatılan Çiğdem Güzellik Merkezine başarılar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*