Doğru, Pozantı’da esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Adana’nın ilçelerini gezmeye devam ediyor.

Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Bayramın ikinci günü Pozantı İlçesinde esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı.

24 Haziran seçimlerine kısa zaman kala, Milletvekili Adayları, seçim çalışmalarını hızlandırdı. Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Bayramın ikinci güne de Pozantı İlçesinde, Yağlıtaş Mahallesi, Yukarı Belemedik, Göcekli Mahallesi, Aşçıbekirli Mahallesi. Fındıklı Mahallesi, Alpu Mahallelerinde vatandaşlarla bayramlaştı.

Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru’yu Pozantı İlçesi sakinleri ve esnafları bayram tadında karşıladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun da katıldığı Pozantı’da, cadde cadde, sokak sokak gezdiler, vatandaşlarla bayramlaştılar. Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, gittiği mahallelerde yaptığı konuşmalarda, Milletimizle güçlü gönül bağları kuran, hizmetten başka sevdası olmayan AK Partimize, ilk günkü aşkla destek sözü aldık. Rabbime hamd olsun dedi.

Doğru, Ben gelmedim kavga için, Benim işim sevgi için, Dostun evi gönüldedir.

Gönüller yapmaya geldim diyerek hemşerilerinden Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü TÜRKİYE sözü aldı. Doğru, daha sonra Bitlis Tatvan’da şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Sefa İzbudak değerli ailesini de Pozantı’nın Göcekli Mahallesi’nde ki evlerinde ziyaret etti. Doğru, Kahraman şehidimizin canı pahasına verdiği mücadele ve fedakârlığı unutmayacağız. Ruhu şad olsun dileklerinde bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*