MUSTAFA KEMAL ERKEKLİĞE ADIM ATTI

Belediye Başkanı Mustafa Çay’ın torunu Mustafa Kemal Çay için 1 Eylül Cuma günü Atatürk Kültür Merkezi önünde sünnet merasimi düzenlendi.

 

Bu yıl birinci sınıfa gidecek olan Başkan Çay’ın torunu Mustafa Kemal Çay için sünnet merasimi düzenlendi. Atatürk Kültür Merkezi önünde düzenlenen merasime, Pozantı Kaymakamı Fatih Karamahmut, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Beyin Başdanışmanı Hüseyin Sözlü’nün yanı sıra Adanalı iş adamı Menderes Kutlu, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş başkanları ve Pozantılılar katıldı.

 

Sünnet düğününün ilk dakikalarında Mustafa Kemal Çay ile baba Semih Çay’ın zeybek oyunu geceye katılanlardan büyük alkış aldı. Mustafa Kemal Çay’ın sünnet kirveliğini ise Ebru – Cihan Yurtçu çifti üstlendi.

 

Gecede doyasıya eğlenen ve şarkılar söyleyen Başkan Mustafa Çay, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak;  “Yiğidim, Paşam, Can Torunum Mustafa Kemal’imin sünnet düğününü dostlarım, arkadaşlarım, ailemiz ve hemşehrilerimizin coşku dolu teveccüh ve katılımı ile gerçekleştirdik. Düğünümüzü şereflendiren, katkı koyan, sevincimize ortak olan herkese ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz. Allah Razı olsun.” Dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*