POZANTI BELEDİYESİ DOĞALGAZ ÇALIŞMALARININ İZLERİNİ SİLMEYE BAŞLADI

Pozantı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede yapılan doğalgaz çalışmaları sebebiyle ara sokaklarda yapılan kazı çalışmalarını kapatmaya başladı.

 

Ana caddenin Adana Büyükşehir Belediyesi ve ara sokakların da Pozantı Belediyesinin sorumluluğunda olması sebebiyle Pozantı Belediyesi ekipleri çalışmalara tekrar başladı. Daha önce Zafer Mahallesi Albay Arif Bey Sokakta devam eden parke taşı yama çalışmaları şimdilerde ise ara mahalle olan Hürriyet Sokakta devam ediyor.

 

Doğalgaz çalışmalarının meydana gelen 6 Şubat depremleri sebebiyle uzamasının ardından çalışmalar ilçemizde hızlanmaya başladı. Özellikle İnönü Caddesi ve çarşı merkez olan Atatürk Caddesinin kazı çalışmaları nedeniyle çukurlar içerisinde olması vatandaşı canından bezdirmiş, artık bitsin şu kazı çalışmaları diye isyan edici duruma getirmişti. Ara sokaklarda da durumun aynı olması sebebiyle Pozantı Belediye Başkanına gelen mesajlar sebebiyle Başkan Mustafa Çay vatandaşın huzuru ve rahatı için çalışmaları hızlandırdı.

 

Fen işleri müdürlüğü ekiplerine emir veren Başkan Çay, parke taşı yamalarıyla ivedi bir şekilde kazı çalışmalarının kapatılmasını istedi. Belediye ekipleri ise her gün bir sokağı bitirmek için hızlı bir çalışma yaptığı gözlemlendi. Kazı çalışmalarının kapatıldığı sokaklarda oturan vatandaşlar ise istek ve taleplerine ivedi bir şekilde cevap veren Başkan Mustafa Çay’a teşekkür ettiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*