BAŞKAN MUSTAFA ÇAY’A ZİYARETÇİ AKINI

Geçtiğimiz Kurban Bayramında yaşadığı bir talihsizlik sonucu kalça kemiğini kıran Belediye Başkanı Mustafa Çay’a geçmiş olsun ziyaretleri akın akın sürüyor.

 

Kalça kemiğini kırması sonucu ameliyata alınan ve 3 gün hastanede yatan Başkan Mustafa Çay, geçtiğimiz Pazartesi günü taburcu olarak Pozantı Kurtuluş Mahallesindeki evinde dinleniyor. Gerek sosyal medyadan gerekse arkadaş çevresinden Başkan Çay’ın ameliyat olduğunu duyan sevenleri akın akın geçmiş olsun ziyaretine geliyor.

 

Sanat, siyaset, bürokrat ve yüzlerce kişi Başkan Mustafa Çay’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulunuyor. Kurban Bayramı sebebiyle Pozantı’da bulunan sanatçı Murat Kekilli’de Başkan Mustafa Çay’ın evine gelerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Olaydan haberinin olmadığını belirten sanatçı Kekilli, “Alışveriş için girdiğim bir mağaza da öğrendim Başkanımın rahatsızlığını. Hemen telefonla aradım geçmiş olsun dileklerinde bulundum ama konserlerim için İstanbul’a gitmeden mutlaka yanına gelmek istedim. Maşallah Mustafa Başkanı iyi gördüm. İnşallah en kısa zamanda ayağa kalkarak işinin başına geçecektir diye düşünüyorum.” Dedi.

 

NE KADAR DOST BİRİKTİRMİŞİZ

Ameliyat olduğu günden bugüne kadar yüzlerce seveninin geçmiş olsun ziyaretine geldiğini dile getiren Başkan Mustafa Çay, “Polislik, Zabıta Müdürlüğü ve 3 dönemdir Belediye Başkanlığı görevim boyunca ne kadar dost ve arkadaş biriktirdiğimi böyle günlerde öğrenmiş olduk. Akşama kadar yüzlerce kişi ziyaretime geliyor, benim ve eşimin telefonu inanın hiç susmuyor. Bu konuda çok mutluyum. Dost ve arkadaşlarımın bu ilgi ve alakasıyla kendimi daha da iyi hissediyorum. İnşallah kısa bir süre sonra tekrar ayağa kalkıp eskisi gibi işlerimizin başında, vatandaşlarımızla omuz omuza olacağız inşallah.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*