BÜYÜKŞEHİRİN ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Adana Büyükşehir Belediyesinin Pozantı’daki asfalt çalışmaları devam ediyor. Ana caddelerden sonra ara sokaklar da asfaltlanmaya başladı.

 

Doğalgaz çalışmalarının ardından başlayan sıcak asfalt çalışmaları her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Atatürk Caddesinde başlayan sıcak asfalt çalışmaları daha sonra Gençlik Caddesi ve Alay yolu olarak bilinen İnönü Caddesinde devam etti.

 

Hastane caddesinde ise bozuk olan yolun bir kısmı sıcak asfalt ile buluştuktan sonra şimdide çarşı içerisindeki önemli olan ara sokaklarda asfaltlama çalışmalarına başlandı. Atatürk Caddesi kadar yoğun olarak kullanılan Matbaa Sokak, PTT yanındaki Maarif Sokak ve okul yolu Ahmet Doğan Sokak ekipler tarafından sıcak asfalt ile kaplandı. Edinilen bilgiye göre Ak Parti İlçe Binası önündeki Lale sokağında sıcak asfalt ile kaplanacağı belirtildi.

 

ZEYDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Pozantı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Aytekin, ilçemize yapılan sıcak asfalt çalışmalarından ötürü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a esnafı adına teşekkür etti.

 

Başkan Aytekin açıklamasında şunları dile getirdi; “Geçtiğimiz haftalarda ilçemize gelerek esnafları tek tek gezen ve onların sorunlarını dinleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar’ın yol yapım ihalesini alan firmaya çalışmaları hızlandırmaları konusunda verdiği talimat ile Pozantı’mız sıcak asfalt ile buluşmaya başlamıştı. Doğalgaz çalışmaları sonrasında köstebek yuvasına dönen yollardan vatandaşımız oldukça bezmiş durumdaydı. Atatürk Caddesinden başlayan asfalt çalışması çok şükür ki hızlı bir çalışma ile İnönü Caddesi, gençlik caddesi ve Zafer Sabancı Anadolu Lisesi önüne varan kadar asfalt çalışmaları yapılmıştı. Şimdi de aynı Atatürk Caddesi gibi çok kullanılan ve yoğun olan matbaa sokağımız sıcak asfaltla kavuştu. Bu konuda emeği geçen Başkan Zeydan Başkanımıza, koordinatörlerine ve daire başkanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*