Durdurulan Avukatın Aracından Esrar Maddesi ve 3 Yabancı Uyruklu Çıktı

Adana’nın Pozantı ilçesinde emniyet güçlerinin yapmış olduğu asayiş uygulamasında durdurulan bir otomobilden 861 gram esrar ve 3 yabancı uyruklu yakalandı.

 

Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Pozantı – Niğde – Ankara otoyolu üzerindeki Toroslar Dinlenme Tesisleri içerisinde yapmış olduğu asayiş uygulaması sırasında şüphelendikleri bir araçta yapılan aramada 861 gram esrar maddesi ve ikisi Tunus biri Libya uyruklu 3 kişi yakalandı.

 

31 plakalı bir otomobilden şüphelenip durduran ekipler, sürücüsünün K.H.A isimli bir avukat olduğu otomobil içerisinde arama yapıldı. Araçta yolcu konumunda bulunan S.F ile M.F. Tunus uyruklu çıkarken A.K.A.S isimli şahıs ise Libya uyruklu çıktı. Otomobilde yapılan derinlemesine arama da ise poşetlere sarılı 861 gram esrar maddesi ele geçirildi.

 

Gözaltına alınan avukat K.H.A ve yabancı uyruklu kişiler, İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülerek ifadeleri alındı. Nöbetçi mahkemeye çıkan avukat ve 3 yabancı uyruklu kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*