İLÇE BAŞKANI ŞENOL EROĞLU VATANDAŞI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pozantı İlçe Teşkilatı Başkanı Şenol Eroğlu ve beraberindekiler köy ziyaretlerini sürdürüyor.

 

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin yaklaşmasının ardından Cumhuriyet Halk Parti Pozantı İlçe Teşkilatı ve Millet İttifakı üyeleri, köy ve mahalle ziyaretlerini artırdı.

 

Yağlıtaş, Yazıcak ve Hamidiye Mahallesindeki vatandaşları ziyaret eden Millet İttifakı üyelerinden CHP İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Aktaş, belediye meclis üyeleri ve beraberindeki heyet vatandaşlarla ve köy kahvehanesindeki halkla hasbihal ettiler.  Köylülerin millet ittifakı üyelerini sıcak karşılamaları ise partilileri mutlu etti.

 

14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı için oy isteyen CHP Pozantı İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, “Köylerde yaşayan halkımızın sorunlarını her zaman bizim kendi sorunlarımızmış gibi hareket ediyoruz. Bu yüzden de daha önceden yapmış olduğumuz gibi sık aralıklarla köylerimizi ziyaret edip, halkımızla bir araya gelerek sorunları yerinde dinlemeye devam ediyoruz. Allah’ın izniyle Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı ve Millet İttifakının iktidarında bölgemizin tüm sorunları çözülecek” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*