SIFIR KİLOMETRE GREYDER POZANTI’YA HAYIRLI OLSUN

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, 5 milyon liraya bir greyder alarak belediye araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Belediye garajında bulunan ve artık miadını doldurma derecesine gelen ve sık sık arıza yaparak çalışmaları yarıda bırakan greyder için Belediye Başkanı Mustafa Çay devreye girerek belediye araç filosuna sıfır kilometre hidromek marka bir greyder kazandırdı.

Geçtiğimiz Ekim ayında greyder alma yetkisi için meclisi olağanüstü toplayan Başkan Mustafa Çay, meclis üyelerinden aldığı yetki ile kredi çekip 5 milyon liraya greyder aldı. Perşembe günü yeni greyderi teslim alan Belediye Başkanı Mustafa Çay, belediye garajında aracı inceleyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kısa bir hayırlı olsun açıklaması yapan Başkan Çay, “Pozantı Belediye meclisimizden aldığımız yetki ile ilçemize kazandırdığımız 5 Milyon bedelli Hidromek marka greyderimizi bugün teslim aldık. 2009 yılında başladığımız hizmet yolculuğumuzda Pozantı Belediyesi envanterine eklediğimiz en önemli ve maliyetli hizmet araçlarından biri olan greyderimiz Pozantı’mıza hayırlı olsun. Hizmetlerimiz ile halkımızın takdirini kazanmaya devam ediyoruz.” Dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*