ZAFER ŞÖLENİ MURAT KEKİLLİ KONSERİ

Zafer Bayramı dolayısıyla Pozantı Belediyesinin düzenlediği Zafer Şöleni konserine binlerce vatandaş katıldı.

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’ın programı doğrultusunda gerçekleşen Zafer Şöleni konserinde Adanalı iki sanatçı, Eylemnaz ve Murat Kekilli sahne aldı. Saat 20.00’da başlayan konserde sahneye ilk önce Eylemnaz çıktı. Yıllardır insanların diline taht kurmuş yârim şimdi neredesin isimli parçanın söz ve bestecisi olan Eylemnaz, birbirinden güzel bestelerini seslendirdi. Anadolu Rock müziğin güçlü sesi ve halkın içindeki sanatçı olarak tanınan Murat Kekilli sahneye çıkar çıkmaz konser alanındaki coşku ve kalabalık bir anda üst seviyelere çıktı. Kekilli seslendirdiği şarkılarla vatandaşları oldukça eğlendirirken Belediye Başkanı Mustafa Çay’la da dostum dostum şarkısını birlikte okudu.

Konser sırasında kısa bir konuşma yapan Başkan Çay, 55 günlük çalışma sürelerinde yapmış oldukları hizmetleri bir bir sıralarken sanatın şehri Pozantı’da etkinliklerin bitmeyeceğini de açıkladı. 9 Eylül’de Karakışlakçı Çilek ve Bal festivali olacağını ve Kasım ayının ilk haftasında da Belemedik’te foto safari yaparak küçük bir sonbahar konseri düzenleyeceklerinin sürprizini verdi.

Zafer Şöleni konserinde sahne alan Eylem Naz ve Murat Kekilli’ye Kaymakam Taner Tengir ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü bir buket çiçek verirken Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ise Pozantı’ya özgü fincan takımı hediye etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*